Prodlužovací spojky na lanka Lykke

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (9 ks)
Značka: LYKKE Crafts
60 Kč
Kategorie: Jehlice na pletení
Hmotnost: 0.1 kg
Příze na pletení bez plastů a umělých vláken
Pleťte bez plastů
a přízí z umělých vláken
V naší nabídce najdete příze pouze z přírodních materiálů.
Přírodní materiály
pro větší udržitelnost
Doprava ZDARMA na objednávky od 1000 Kč.
Doprava ZDARMA
na objednávky od 1000 Kč
Zboží expedujeme do 24 hodin od objednání.
Expresní expedice
do 24 hodin od objednání

Prodlužovací spojky na lanka pro použití s výměnnými jehlicemi Lykke.

Součastí balení jsou tři spojky a klíček na utažení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lykke je zahraniční společnost, která veškeré své příslušenství na pletení a háčkování kompletně vyrábí v Nepálu v regionu Kathmandu. Jejich jméno pochází z norského synonyma pro štěstí či radost. V nabídce Lykke najdete na první pohled obyčejné dřevěné jehlice a háčky i jiné příslušenství, ale ve skutečnosti jsou odlišné od všech ostatních způsobem výroby. A jakmile je vezmete poprvé do ruky, zjistíte, že jiné už nikdy nebudete chtít.

V čem tkví výjimečnost jehlic a háčku od Lykke?

Hlavním materiálem pro výrobu jehlic a háčku je dobře vysušené březové dřevo. To se následně přiváží do oblasti Kathmandu v Nepálu, kde jej ručně zpracují lokální řemeslníci. Následně projdou opracované jehlice a háčky jedinečnou úpravou epoxidem. Ten se však nenachází pouze na povrchu jehlice, je ale vtlačen přímo do dřeva, kde také vytvrdne. Na závěr se jehlice a háčky brousí a leští.

Výsledkem takového procesu jsou jehlice, které mají jedinečnou pevnost, tvrdost a nebudou se lámat tak jako klasické lakované varianty. Výhodou také je, že nebudete muset jehlice nikterak dobrušovat či jinak ladit doma, než se s nimi pustíte do práce.

Pomalu, ale 100% ručně

Produkční linka Lykke se kompletně sestává z lokálních zaměstnanců. Hlavní výhodou takového postupu je naprostá osobní kontrola a zaručená kvalita každého hotového výrobku, kterou nedokáže nahradit žádná mechanická a automatizovaná výrobní linka. Z každého vyrobeného kousku je tak, obrazně řečeno, cítit bezkonkurenční řemeslná zručnost, zkušenost a snaha o co nejlepší produkt z rukou místních Nepálců.

Společně pro lepší život na zemi

Celosvětová stále rostoucí poptávka po jedinečných produktech z nepálského Kathmandu způsobuje, že se každým rokem navyšuje objem výrobních kapacit a počet nových pracovních pozic. Vyšší výdělky jdou v rukou v ruce s prohlubující se spoluprací a ekonomickým růstem, který tak nabízí nové možnosti pro vznik výhodných programů pro celou místní komunitu.

Zpět do obchodu