Dárkový poukaz na 1500 Kč

Dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 1500 Kč.

Můžeme doručit do:
31.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (9 ks)

Chtěli byste darovat klubíčka, jehlice nebo jiné příslušenství na pletení či háčkování, ale nevíte si rady s výběrem? Využijte možnost dárkového poukazu v hodnotě dle vašeho výběru.

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotách:

Pokud si přejete dárkový poukaz v jiné hodnotě, napište na e-mail info@klubickar.cz a dárkový poukaz připravíme na míru.

Dárkový poukaz prodáváme pouze v digitální podobě. Po vytvoření objednávky a jejím následném zaplacení vám zašleme dárkový poukaz ve formátu PDF, který už stačí jen vytisknout, připravit a darovat. Jako způsob dopravy zvolte Dárkový poukaz. U dárkového poukazu nelze zvolit dopravu na dobírku. Dárkový poukaz by měl automaticky přijít do 15 minut po zaevidování platby. Pokud poukaz nedorazí, neváhejte zavolat na tel. číslo: +420 775 389 299.

Dárkové poukazy lze uplatnit v 1. kroku objednávkového procesu vložením do políčka “Vložit slevový kód” a následně potvrdit tlačítkem “Přidat slevový kód”. Následně se odečte hodnota z dárkového poukazu a po dokončení objednávky se jedinečný kód zneplatní pro další použití. Z toho důvodu lze v rámci jedné objednávky použít vždy pouze jeden dárkový poukaz. Dárkové poukazy nelze kombinovat, a jejich funkčnost je omezena na jeden kód z dárkového poukazu na jednu objednávku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: