Dárkový poukaz na 1500 Kč

Dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 1500 Kč.

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (9 ks)
1 500 Kč
Příze na pletení bez plastů a umělých vláken
Pleťte bez plastů
a přízí z umělých vláken
V naší nabídce najdete příze pouze z přírodních materiálů.
Přírodní materiály
pro větší udržitelnost
Doprava ZDARMA na objednávky od 1000 Kč.
Doprava ZDARMA
na objednávky od 1000 Kč
Zboží expedujeme do 24 hodin od objednání.
Expresní expedice
do 24 hodin od objednání

Chtěli byste darovat klubíčka, jehlice nebo jiné příslušenství na pletení či háčkování, ale nevíte si rady s výběrem? Využijte možnost dárkového poukazu v hodnotě dle vašeho výběru.

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotách:

Pokud si přejete dárkový poukaz v jiné hodnotě, napište na e-mail info@klubickar.cz a dárkový poukaz připravíme na míru.

Dárkový poukaz prodáváme pouze v digitální podobě. Po vytvoření objednávky a jejím následném zaplacení vám zašleme dárkový poukaz ve formátu PDF, který už stačí jen vytisknout, připravit a darovat. Jako způsob dopravy zvolte Dárkový poukaz. U dárkového poukazu nelze zvolit dopravu na dobírku. Dárkový poukaz by měl automaticky přijít do 15 minut po zaevidování platby. Pokud poukaz nedorazí, neváhejte zavolat na tel. číslo: +420 775 389 299.

Dárkové poukazy lze uplatnit v 1. kroku objednávkového procesu vložením do políčka “Vložit slevový kód” a následně potvrdit tlačítkem “Přidat slevový kód”. Následně se odečte hodnota z dárkového poukazu a po dokončení objednávky se jedinečný kód zneplatní pro další použití. Z toho důvodu lze v rámci jedné objednávky použít vždy pouze jeden dárkový poukaz. Dárkové poukazy nelze kombinovat, a jejich funkčnost je omezena na jeden kód z dárkového poukazu na jednu objednávku.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu