Značkovače CocoKnits – kovové

Kovové spínací i pevné značkovače CocoKnits pro značení řad a očí u pletených a háčkovaných projektů. Praktická krabička obsahuje 54 značkovačů ve třech barevných variantách a třech různých typech.

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (1 ks)
Značka: CocoKnits
330 Kč
Příze na pletení bez plastů a umělých vláken
Pleťte bez plastů
a přízí z umělých vláken
V naší nabídce najdete příze pouze z přírodních materiálů.
Přírodní materiály
pro větší udržitelnost
Doprava ZDARMA na objednávky od 1000 Kč.
Doprava ZDARMA
na objednávky od 1000 Kč
Zboží expedujeme do 24 hodin od objednání.
Expresní expedice
do 24 hodin od objednání

Značkovače patří mezi naprosto zásadní pomůcky, které při háčkování a pletení využijete. Tyto otevíratelné značkovače využijete při každém projektu na značení řad, při práci do kruhu nebo si dopředu celou řadu rozpočítáte a označíte oka, kde budete přidávat.

Značkovače od firmy CocoKnits jsou vyrobené z kovu a následně opatřeny barevnou úpravou. Použitím kovu může být značkovač mnohem užší, přitom má ale mnohem větší pevnost, trvanlivost a nebude se lámat jako jiné plastové alternativy. Díky tomu jsou také lehké, takže zbytečně nezatěžují, netahají oka a nevytahují pleteninu. Mechanismus otevírání je přejat ze spínacích špendlíků a manipulace s nimi je velice snadná a brzy zvládnete umísťovat značkovače i poslepu.

V této sadě najdete celkem 54 značkovačů v následujících variantách: 18 zlatých, 18 stříbrných a 18 bronzových. V rámci každé barevné varianty dostanete tři různé typy značkovačů: 6 otevíratelných, 6 menších pevných kroužků, 6 větších pevných kroužků. Součástí balení je i pevná kartónová krabička s magnetickým uzavíracím mechanismem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Cocoknits pochází z Oaklandu v Kalifornii. Malý tým sestávající se výhradně z žen dohlíží na výrobu doplňků a věří, že nic nedokáže stížit práci tak jako zlomený značkovač. Jejich snahou je tedy produkovat takové doplňky na pletení a háčkování, které vydrží dlouho, během jejich používání vás nezklamou a ulehčí vám práci na všech vašich projektech.

Příběh CocoKnits a její zakladatelky

Zakladatelkou společnosti je Julie Weisenberger, která plete většinu svého život, zhruba už od střední školy. Svůj úplně první svetr upletla při zahraničním studijním pobytu v nedalekém rakouském Salzburgu. Nicméně od té doby se mílovými kroky posunula – v 80. letech si založila vlastní firmu s pletenými produkty, v 90. letech pak navázala nespočtem návrhů pletených svetrů pro tradiční pletařské magazíny a společnosti. Během tohoto období pracovala a nabírala zkušenosti se všelijakými doplňky na pletení, až v roce 2007 založila vlastní společnost, která se na toto odvětví specializuje. 

Společnost Cocoknits je zaměřená na designově líbivé, ale zároveň funkční doplňky, které vám budou na cestě za hotovým výrobkem pomáhat.


Věříme, že každá část kreativního tvůrčího procesu by měla být zábavnou zkušeností.“

V čem jsou doplňky od Cocoknits unikátní?

  • při výrobě byl kladen důraz na udržitelnost a dopad na životní prostředí
  • doplňky jsou ve vysoké kvalitě a vydrží vám i několik let
  • práce s nimi bude snažší než s plastovými alternativami na trhu
Zpět do obchodu