Značkovače CocoKnits – kovové, barevné

Barevné spínací značkovače CocoKnits z kovu pro značení řad a ok u pletených a háčkovaných projektů. Praktická krabička obsahuje 60 kusů značkovačů v šesti barevných variantách.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: CocoKnits
330 Kč
Kategorie: Doplňky na pletení a háčkování
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…
Příze na pletení bez plastů a umělých vláken
Pleťte bez plastů
a přízí z umělých vláken
V naší nabídce najdete příze pouze z přírodních materiálů.
Přírodní materiály
pro větší udržitelnost
Doprava ZDARMA na objednávky od 1000 Kč.
Doprava ZDARMA
na objednávky od 1000 Kč
Zboží expedujeme do 24 hodin od objednání.
Expresní expedice
do 24 hodin od objednání

Značkovače patří mezi naprosto nezbytné pomůcky, které při háčkování a pletení využijete. Tyto otevíratelné značkovače využijete při každém projektu na značení řad, při práci do kruhu nebo si dopředu celou řadu rozpočítáte a označíte oka, kde budete přidávat.

Značkovače od firmy CocoKnits jsou vyrobené z kovu a následně opatřeny barevnou lakovanou úpravou. Použitím kovu může být značkovač mnohem užší, přitom má ale mnohem větší pevnost, trvanlivost a nebude se lámat jako jiné plastové alternativy. Díky tomu jsou také lehké, takže zbytečně nezatěžují, netahají oka a nevytahují pleteninu. Mechanismus otevírání je přejat ze spínacích špendlíků a manipulace s nimi je velice snadná a brzy zvládnete umísťovat značkovače i poslepu.

V této sadě najdete celkem 60 kusů kovových otevíratelných značkovačů v šesti barevných variantách: červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá a fialová. Součástí balení je i pevná kartónová krabička, kam můžete své značkovače ukládat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Cocoknits pochází z Oaklandu v Kalifornii. Malý tým sestávající se výhradně z žen dohlíží na výrobu doplňků a věří, že nic nedokáže stížit práci tak jako zlomený značkovač. Jejich snahou je tedy produkovat takové doplňky na pletení a háčkování, které vydrží dlouho, během jejich používání vás nezklamou a ulehčí vám práci na všech vašich projektech.

Příběh CocoKnits a její zakladatelky

Zakladatelkou společnosti je Julie Weisenberger, která plete většinu svého život, zhruba už od střední školy. Svůj úplně první svetr upletla při zahraničním studijním pobytu v nedalekém rakouském Salzburgu. Nicméně od té doby se mílovými kroky posunula – v 80. letech si založila vlastní firmu s pletenými produkty, v 90. letech pak navázala nespočtem návrhů pletených svetrů pro tradiční pletařské magazíny a společnosti. Během tohoto období pracovala a nabírala zkušenosti se všelijakými doplňky na pletení, až v roce 2007 založila vlastní společnost, která se na toto odvětví specializuje. 

Společnost Cocoknits je zaměřená na designově líbivé, ale zároveň funkční doplňky, které vám budou na cestě za hotovým výrobkem pomáhat.


Věříme, že každá část kreativního tvůrčího procesu by měla být zábavnou zkušeností.“

V čem jsou doplňky od Cocoknits unikátní?

  • při výrobě byl kladen důraz na udržitelnost a dopad na životní prostředí
  • doplňky jsou ve vysoké kvalitě a vydrží vám i několik let
  • práce s nimi bude snažší než s plastovými alternativami na trhu
Zpět do obchodu