Sada jehel na vlnu a zapošívání CocoKnits

Jehly CocoKnits s kulatou zahnutou špičkou a velkým okem na zapošívání a sešívání výrobků z vlněných, ale i dalších přízí. Balení obsahuje dvě tlustější a dvě tenčí jehly.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (2 ks)
Značka: CocoKnits
320 Kč
Příze na pletení bez plastů a umělých vláken
Pleťte bez plastů
a přízí z umělých vláken
V naší nabídce najdete příze pouze z přírodních materiálů.
Přírodní materiály
pro větší udržitelnost
Doprava ZDARMA na objednávky od 1000 Kč.
Doprava ZDARMA
na objednávky od 1000 Kč
Zboží expedujeme do 24 hodin od objednání.
Expresní expedice
do 24 hodin od objednání

Jehly na zapošítí vlny a jiných přízí jsou nezbytnou pomůckou pro všechny pletací a háčkované projekty. Užitečné budou při zakončení vašich výrobku, kdy vám už zbývá pouze zapošití čouhajících zbytků příze nebo při sešívání různých dílů úpletů k sobě.

Tyto jehly od firmy CocoKnits jsou vyrobené z poniklované oceli, a tak se nikdy nestane, že jehlu během práce zlomíte, či jinak poškodíte. Jehly mají velká oka, takže bez problému protáhnete i tlustší příze. Velice praktická je i zahnutá a kulatá špička jehly, která vám ulehčí nabírání ok.

Každá sada obsahuje 4 zapošívací jehly ve dvou různých velikostech: 2 tlustější a 2 tenčí jehly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Cocoknits pochází z Oaklandu v Kalifornii. Malý tým sestávající se výhradně z žen dohlíží na výrobu doplňků a věří, že nic nedokáže stížit práci tak jako zlomený značkovač. Jejich snahou je tedy produkovat takové doplňky na pletení a háčkování, které vydrží dlouho, během jejich používání vás nezklamou a ulehčí vám práci na všech vašich projektech.

Příběh CocoKnits a její zakladatelky

Zakladatelkou společnosti je Julie Weisenberger, která plete většinu svého život, zhruba už od střední školy. Svůj úplně první svetr upletla při zahraničním studijním pobytu v nedalekém rakouském Salzburgu. Nicméně od té doby se mílovými kroky posunula – v 80. letech si založila vlastní firmu s pletenými produkty, v 90. letech pak navázala nespočtem návrhů pletených svetrů pro tradiční pletařské magazíny a společnosti. Během tohoto období pracovala a nabírala zkušenosti se všelijakými doplňky na pletení, až v roce 2007 založila vlastní společnost, která se na toto odvětví specializuje. 

Společnost Cocoknits je zaměřená na designově líbivé, ale zároveň funkční doplňky, které vám budou na cestě za hotovým výrobkem pomáhat.


Věříme, že každá část kreativního tvůrčího procesu by měla být zábavnou zkušeností.“

V čem jsou doplňky od Cocoknits unikátní?

  • při výrobě byl kladen důraz na udržitelnost a dopad na životní prostředí
  • doplňky jsou ve vysoké kvalitě a vydrží vám i několik let
  • práce s nimi bude snažší než s plastovými alternativami na trhu
Zpět do obchodu