Osuška na úplety CocoKnits

Plstěná osuška na úplety od CocoKnits určená k rychlému odstranění přebytečné vody praných výrobků. Balení obsahuje osušku a praktický lněný obal.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (3 ks)
Značka: CocoKnits
840 Kč
Příze na pletení bez plastů a umělých vláken
Pleťte bez plastů
a přízí z umělých vláken
V naší nabídce najdete příze pouze z přírodních materiálů.
Přírodní materiály
pro větší udržitelnost
Doprava ZDARMA na objednávky od 1000 Kč.
Doprava ZDARMA
na objednávky od 1000 Kč
Zboží expedujeme do 24 hodin od objednání.
Expresní expedice
do 24 hodin od objednání

Rozhodnete-li se vaše projekty vyprat, je důležité je následně jemně a bez zbytečného ždímání zbavit veškeré přebytečné vody. K tomuto účelu jsme do nabídky zařadili i super absorbční ručník, který odstraní přebytečnou vodu před samotným schnutím výrobku na vzduchu.

Tento ručník od firmy CocoKnits je vyroben z lehké plstěné látky, která je schopna pojmout větší množství vody než běžné ručníky. Ručník má dostatečné rozměry i na zabalení větších projektů – šírku má 1 metr, délku 1,6 metru. Součastí balení je i praktická lněná taštička se šňůrkou, díky které budete moct ručník na sušení pletených a háčkovaných oděvů chránit, když jej nepoužíváte.

Návod k použití:

Po namočení oděvu úplet volně rozložte na ručník a zarolujte od jednoho konce k druhému. Srolovaný ručník zatižte vlastní vahou a rovnoměrným tlakem odstraňte co nejvíce vlhkosti. V případě, že je ručník stále sušší než oděv, postup opakujte a více přitlačte. Oděvy dále sušte volně rozložené na vzduchu a pravidelně otáčejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Cocoknits pochází z Oaklandu v Kalifornii. Malý tým sestávající se výhradně z žen dohlíží na výrobu doplňků a věří, že nic nedokáže stížit práci tak jako zlomený značkovač. Jejich snahou je tedy produkovat takové doplňky na pletení a háčkování, které vydrží dlouho, během jejich používání vás nezklamou a ulehčí vám práci na všech vašich projektech.

Příběh CocoKnits a její zakladatelky

Zakladatelkou společnosti je Julie Weisenberger, která plete většinu svého život, zhruba už od střední školy. Svůj úplně první svetr upletla při zahraničním studijním pobytu v nedalekém rakouském Salzburgu. Nicméně od té doby se mílovými kroky posunula – v 80. letech si založila vlastní firmu s pletenými produkty, v 90. letech pak navázala nespočtem návrhů pletených svetrů pro tradiční pletařské magazíny a společnosti. Během tohoto období pracovala a nabírala zkušenosti se všelijakými doplňky na pletení, až v roce 2007 založila vlastní společnost, která se na toto odvětví specializuje. 

Společnost Cocoknits je zaměřená na designově líbivé, ale zároveň funkční doplňky, které vám budou na cestě za hotovým výrobkem pomáhat.


Věříme, že každá část kreativního tvůrčího procesu by měla být zábavnou zkušeností.“

V čem jsou doplňky od Cocoknits unikátní?

  • při výrobě byl kladen důraz na udržitelnost a dopad na životní prostředí
  • doplňky jsou ve vysoké kvalitě a vydrží vám i několik let
  • práce s nimi bude snažší než s plastovými alternativami na trhu
Zpět do obchodu