Nůžky na příze CocoKnits

Ručně kované nůžky na příze z černé oceli od značky CocoKnits. Balení obsahuje nůžky a praktickou koženou čepičku, která chrání ostří, když je nepoužíváte.

Můžeme doručit do:
31.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (2 ks)
Značka: CocoKnits

Velkou výhodou nůžek na příze je jejich specializace. Kolikrát se nám stávalo, že hledáme naše běžné nůžky, protože si je půjčil a samozřejmě nevrátil jiný člen domácnosti. Tato situace vám ale s těmito nůžkami určenmi přímo pro zastřižení přízí už nikdy hrozit nebude.

Nůžky na příze od firmy CocoKnits jsou kompletně vyrobené z jednoho kusu kované černé oceli. Každý kus je vyroben ručně, díky čemuž nůžky získávají jedinečný rustikální vzhled. Nůžky jsou drobné, nevyžadují prostrčení prstů a vlivem  pružnosti oceli se sami rozevírají.

Součástí balení je i čepička na špičky nůžek z vyčiněné kůže, která chrání čepele přes zbytečným poškozením v době, kdy nůžky nepoužíváte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Cocoknits pochází z Oaklandu v Kalifornii. Malý tým sestávající se výhradně z žen dohlíží na výrobu doplňků a věří, že nic nedokáže stížit práci tak jako zlomený značkovač. Jejich snahou je tedy produkovat takové doplňky na pletení a háčkování, které vydrží dlouho, během jejich používání vás nezklamou a ulehčí vám práci na všech vašich projektech.

Příběh CocoKnits a její zakladatelky

Zakladatelkou společnosti je Julie Weisenberger, která plete většinu svého život, zhruba už od střední školy. Svůj úplně první svetr upletla při zahraničním studijním pobytu v nedalekém rakouském Salzburgu. Nicméně od té doby se mílovými kroky posunula – v 80. letech si založila vlastní firmu s pletenými produkty, v 90. letech pak navázala nespočtem návrhů pletených svetrů pro tradiční pletařské magazíny a společnosti. Během tohoto období pracovala a nabírala zkušenosti se všelijakými doplňky na pletení, až v roce 2007 založila vlastní společnost, která se na toto odvětví specializuje.

Společnost Cocoknits je zaměřená na designově líbivé, ale zároveň funkční doplňky, které vám budou na cestě za hotovým výrobkem pomáhat.

Věříme, že každá část kreativního tvůrčího procesu by měla být zábavnou zkušeností.“

V čem jsou doplňky od Cocoknits unikátní?

• při výrobě byl kladen důraz na udržitelnost a dopad na životní prostředí
  • doplňky jsou ve vysoké kvalitě a vydrží vám i několik let
  • práce s nimi bude snažší než s plastovými alternativami na trhu